۲۲
اسفند

افتتاحیه طرح لشکر فرشتگان اتحادیه خواف

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

مراسم افتتاحیه طرح لشکر فرشتگان در قالب همایش «سلام بر ابراهیم» با حضور دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور و خواهر شهید ابراهیم هادی ، و با شرکت بیش از ۵۰۰ دانش آموز عضو انجمن اسلامی دبیرستان های خواف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمنهای اسلامی شهرستان خواف، مراسم افتتاحیه طرح عظیم لشکر فرشتگان در قالب همایش «سلام بر ابراهیم» با حضور جناب آقای تاریخی دبیر کل اتحادیه کشور، مهندس حوائجی مسئول اتحادیه استان وهمچنین سرکارخانم هادی خواهر شهید ابراهیم هادی و با شرکت بیش از ۵۰۰ دانش آموز عضو انجمن اسلامی دبیرستان های خواف برگزار شد. دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور در این مراسم با اشاره به شور و شعف انقلابی دانش آموزان خواف این همایش را بی نظیر خواند و گفت: از مسئولان شهرستان خواف به دلیل اینکه به خوبی از ظرفیت های موجود برای کار فرهنگی استفاده می کنند قدردانی می کنم.

آقای تاریخی افزود : این اتفاق که یاد و نام شهدا را زنده می کند نشان دهنده اعتقاد و معرفت دانش آموزان نسبت به شهدا و احترام به خانواده آنهاست .
وی افزود: امیدواریم دختران انجمنی به عنوان دهه هشتادی ها و کسانی که مخاطب جدی رهبر عزیز در بیانیه گام دوم انقلاب بوده اند بتوانند در آینده نقش های دختری ، مادر و همسری و مسئولیت های اجتماعی که در شهر یا کشور به عهده می گیرند را با همین صلابت نقش آفرینی کنند .


همچنین در ادامه این مراسم، ایوبی مسئول اتحادیه شهرستان خواف گفت : لشکر فرشتگان با هدف معرفی زنان مجاهد مسلمان و ارائه الگو به دختران همه ساله اجرا می شود که افتتاحیه این طرح با هدف معرفی شهید ابراهیم هادی در قالب همایش حضوری برگزار شد .
گفتنی است در این همایش پانصد دختر انجمنی شیعه و سنی در نهایت وحدت و همدلی سرودی را برای رهبرمعظم انقلاب بصورت دسته جمعی خواندند.

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای