به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، قرارگاه محوری خواهران مشهد با سخنرانی دکتر کمیل خجسته (سردبیر سایت khamenei.ir) در قالب سلسله نشست های آشنایی با اندیشه های رهبر معظم انقلاب با عنوان « مسیر» که در امتداد دوره تربیت مربی روشنا طراحی شده ، در روز سه شنبه ۲۶ / ۴ / ۹۷ در محل سالن اجتماعات اتحادیه استان برگزار گردید.
دکتر خجسته در اولین جلسه از سلسله نشست های آشنایی با اندیشه های رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به گذشته ایران در زمان شاه و ژاندارم منطقه بودن آن، به بیان اهمیت موقعیت امروز ما در منطقه پرداخته و سپس با نگاهی به تاریخ اسلام دو الگوی دشمن : «الگوی فریب و اغوا » و «الگوی ترس و ناامیدی» را تشریح نمود.
وی در بخش دیگری از این جلسه شرایط رقم زده دشمن امروز ما را در سه محور : فشار اقتصادی بر نقطه ضعف(تک محصولی بودن)، فشار رسانه ای بر افکار عمومی و عملیات میدانی عنوان نموده و گفت : وظیفه کنونی ما، به عنوان فعال فرهنگی و تربیتی، گفتمان سازی است که در همین راستا ما باید عقلانیت انقلابی را در جامعه حاکم کنیم. برای قرار گرفتن در این مسیر گفتمان سازی و فهم چگونه پیش رفتن، خواندن متن کامل صحبت های حضرت آقا، متن کامل صحبت های سیدحسن نصرالله و صحبت های ترامپ و پومپئو توصیه می گردد.
طی این برنامه اعضای کادر خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مشهد و پذیرفته شدگان در مصاحبه پایان فاز اول «دوره تربیت مربی روشنا» از زبان سردبیر سایت khamenei.ir ، مطالبات رهبری از فعالان فرهنگی در حوزه رسانه را فرا گرفتند.
در فاز دوم برگزاری دوره تربیت مربی «روشنا» این جلسات با هدف ارتقا سرگروه ها و کادر اتحادیه طی چند هفته ادامه خواهد داشت که محوریت تمامی آنها مطالبات رهبری در زمینه های مختلف خواهد بود که در واقع مسیر را برای تربیت انسان تراز انقلاب اسلامی هموارتر خواهد نمود.

HSI_9354 HSI_9331 HSI_9318HSI_9381HSI_9373HSI_9359HSI_9363HSI_9366

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای