به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، مهندس حوائجی(مسئول اتحادیه استان) در مراسم تحلیف فرماندهان واحدهای مقاومت مدارس خراسان رضوی که در محل حوزه ۶ دانش آموزی ناحیه حمزه برگزار گردید، شرکت نمود.
آیت الله علم الهدی(نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی) ضمن حضور در این مراسم به ایراد سخن پرداخته و گفت : در این دوران عرصه میدان جنگ تغیر کرده و جنگی که دشمنان انقلاب در پیش گرفته اند ،جنگ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است.
آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: در شرایطی هستیم که دشمن همه امیدش به نسل دانش آموز و دانشجویی است که امام ، پیروزی انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس را ندیده اند و بدنبال ناامید کردن این نسل هستند و دشمنان با جنگ روانی در عرصه مدارس تلاش میکنند تا توطئه های شیطانی خود بر علیه نظام را در بین دانش آموزان گسترش دهند.
امام جمعه مشهد در ادامه سخنان خود با تاکید بر هوشیاری دانش آموزان گفت: شما به عنوان فرماندهان این جنگ با الگو گرفتن از دانش آموزان هشت سال دفاع مقدس نیروهای خود را درعرصه جنگ نرم مدیریت و برنامه ریزی کنید تا دشمن نتواند در بین مدارس نفوذ کند.
در ادامه این مراسم سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به اینکه در جامعه ما ۲ مسیر انقلاب و تفکرات غیر انقلابی شکل گرفته و آنچه دارای اهمیت است ،دانستن تفاوت بین این مسیر است ، خطاب به دانش آموزان گفت : شما مسئولیت شناساندن تفکرات انقلاب و اهداف آن را بر عهده دارید.
سردار نظری افزود: برای ساخت جامعه اسلامی و انقلابی ،سرمایه بسیار گرانقیمتی با نام محرم و صفر و سرمایه تاریخی -معنوی بزرگی برای معین کردن ساخت این مسیر به نام دفاع مقدس داریم.
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی خراسان رضوی نیز ضمن سخنرانی در این مراسم، گفت: در خراسان رضوی ۸۳ حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی در ۶هزار واحد مقاومت در مدارس ابتدائی و متوسطه اول ودوم با رویکرد فرهنگی، علمی و پرورشی فعال هستند.حجت الاسلام جعفری افزود: ۱۳۰۰ دانش اموز متوسطه دوم ،فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی مدارس خراسان رضوی هستند.

860315 860319 860330 860336 860337 860338 860339

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای