به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، جلسه شورای معاونین اتحادیه خراسان رضوی در روز یکشنبه ۱۹ آذرماه ۱۳۹۶ باحضور اعضا و آقای علامتی(دبیرکل محترم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان) و آقای استعدادی (مدیرعامل محترم موسسه علمی آینده سازان) در محل دفتر اتحادیه استان برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مهندس حوائجی(مسئول اتحادیه خراسان رضوی) ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور دبیرکل محترم در این جلسه، با معرفی اعضای شورای معاونین اتحادیه خراسان رضوی، گزارش مختصری را از روند چگونگی اجرای فعالیت های انجمن های اسلامی در سطح استان با توجه به افزایش کمی و تأسیس اتحادیه انجمن های اسلامی در شهرها و مناطق جدید ارائه نمود.
در ادامه این جلسه  اعضای شورای معاونین اتحادیه خراسان رضوی هر کدام به بیان دغدغه ها و مسائل و مشکلات مربوط به حوزه معاونت خود پرداخته، که در پایان جلسه به سوالات و ابهامات مطرح شده توسط دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پاسخ داده شد.
دبیرکل اتحادیه نیز ضمن ایراد سخن در این جلسه با اشاره به شرایط بین المللی کنونی و مسائل بوجود آمده جهان اسلام گفت : امروز مسئله اول جهان اسلام، مسئله فلسطین شده است. با این حرکت اخیر استکبار جهانی که قدس را به عنوان پایتخت صهیونیسم اعلام کرد، عجز، ناتوانی و سردرگمی را در کارها و رفتار آنان میبینیم؛ و انشاءالله طبق آموزه های ما از فرمایشات مقام معظم رهبری که نوید این مطلب را داده اند که صهیونیسم ظرف مدت ۲۵ سال آینده نابود خواهد شد، نابودی صهیونیسم را خواهیم دید.
وی ادامه داد : امروز مشکل اصلی سردمداران سلطه و استکبار ایران شده است و چه عزتی بالاتر از این می توانست برای کشور و مردم ما اتفاق بیافتد؟!
آقای علامتی در ادامه سخنان خود با اعلام این مطلب که شرایط کشور شرایط بسیار سختی است، افزود : یک بخش از مسائل و مشکلات کشور مربوط به مسائل مالی و بودجه ای است؛ که ما اعتقاد نداریم پول و منابع در کشور نیست! هم منابع داریم و هم پول! اما متأسفانه با مدیریت در اجرا و استفاده از ظرفیت های منابع انسانی روبرو هستیم.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که باید فعالیت های انجمن های اسلامی مدارس از طریق رسانه ها در اولویت قرار گیرد، عنوان کرد : تلاش کنیم تیتر یک روزنامه ها و رسانه ها « انجمن اسلامی» باشد نه «اتحادیه»! چرا که دو مأموریت اصلی اتحادیه نیروسازی و جریانسازی است و تحقق این امر توسط دانش آموزان متدین و انقلابی در دل مدارس با پشتوانه مربی دلسوز و مومن، صورت خواهد گرفت.
میهمان ویژه جلسه شورای معاونین اتحادیه خراسان رضوی در ادامه این جلسه عنوان نمود : ما باید با توجه به تغییر ذائقه شبکه پشتیبان اتحادیه و تربیت عناصرخودجوش و فعال در مدرسه، از « اتحادیه » گذر کنیم و برویم به سمت «مدرسه!» یعنی اتحادیه محوری تبدیل شود به «انجمن محوری»!

ایشان در ادامه افزود: به زودی از ویرایش دوم منظومه فکری تربیتی که توسط مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم و زیر نظر دفتر نمایندگی رهبری در اتحادیه آماده گردیده است به دست نماینده معزز رهبر فرزانه انقلاب در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، رونمایی خواهد شد.


photo_2017-12-11_14-24-45
photo_2017-12-11_14-24-48
۲۰۱۷۱۲۱۰_۱۲۴۶۱۳photo_2017-12-11_14-25-16
۲۰۱۷۱۲۱۰_۱۲۴۷۲۱۲۰۱۷۱۲۱۰_۱۱۱۳۲۰

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای