به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، مهندس حوائجی (مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان رضوی) به همراه جمعی از معاونین اتحادیه استان به مناسبت آغاز سال جدید با دکتر خدابنده (مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی) دیدار نمودند.
در ابتدای این دیدار صمیمانه، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان ضمن عرض تبریک سال جدید، به ارائه گزارش مختصری از چگونگی اجرای برنامه های اتحادیه استان از ابتدای سال جدید پرداخت.
دکتر خدابنده نیز ضمن عرض تبریک سال جدید و ایام پرفیض رجب و شعبان، با اشاره به تقارن بهار طبیعت و بهار معنویت، سال خوب و پر خیر و برکتی را برای دانش آموزان و همکاران فرهنگی و همچنین اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی آرزو نمود.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ادامه با بیان این مطلب که کار تشکل‌های دانش‌آموزی مورد توجه و علاقه وی است، افزود: علاقه دانش‌آموزان در سن نوجوانی به فعالیت‌های گروهی و فوق برنامه است و ما باید زمینه را برای حضور تمامی دانش آموزان در تشکل های مورد اطمینان نظیر انجمن های اسلامی فراهم کنیم.
آقای دکتر خدابنده، با عنوان این مطلب که بچه های اتحادیه و انجمن های اسلامی، جزو دانش آموزان خوب و مثبت مدارس هستند، بر برنامه ریزی و نظارت بر فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه دانش آموزان در مدارس تأکید نمود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، لزوم همکاری بیشتر و مساعدت آموزش و پرورش به تشکل های دانش آموزی یادآور شد و افزود : درست است که اتحادیه انجمن های اسلامی خودکفاست! اما ما در مجموعه آموزش و پرورش استان اعلام آمادگی داریم در جاهایی که امکان همکاری و مساعدت به اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان هست دریغ نکنیم؛ کمااینکه از تشکل های دیگر هم حمایت می کنیم.
در ادامه این جلسه بر تشکیل جلسات منظم هماهنگی تشکل های دانش آموزی استان و هماهنگی برنامه ها به جهت عدم موازی کاری از جانب طرفین تأکید گردید.


photo_2018-04-19_11-16-53
photo_2018-04-19_11-16-56 photo_2018-04-19_11-17-04

photo_2018-04-19_11-17-59

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای