۹
مهر

دیدار مسئول اتحادیه استان با معاون سیمای خراسان رضوی

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، به مناسبت آغازسال تحصیلی، مهندس حوائجی(مسئول اتحادیه استان)باحضور درمرکز صداوسیمای خراسان رضوی، با آقای ابوترابی (معاون صدا و سیمای خراسان رضوی) در روز چهارشنبه ۴ مهرماه ۱۳۹۷ دیدار نمود.
در ابتدای این جلسه مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی با معرفی تاریخچه شکل گیری این تشکل دانش آموزی، به بیان مأموریت های اصلی اتحادیه (نیروسازی و جریانسازی) پرداخته و گزارش مختصری از فعالیت های اتحادیه و انجمن های اسلامی دانش آموزی مدارس در سطح استان را ارائه نمود.
در ادامه آقای ابوترابی(معاون سیمای خراسان رضوی) نیز ضمن ابراز خورسندی از برگزاری این جلسه، از اتحادیه انجمن های اسلامی به عنوان تشکلی نیروساز برای نظام جمهوری اسلامی یاد نموده و گفت : جوان هایی که در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی به عنوان نیروهایی ولایی برای نظام  تربیت می شوند؛ با توجه به شخصیت ارزشمند خود آنها، بسیار ارزشمند و با اهمیت هستند.
وی در ادامه با توجه به عضویت فرزند خود در انجمن اسلامی مدرسه، و همچنین مدل اجرای فعالیت های انجمن های اسلامی، افزود : از وقتی که فرزندم با این تشکل آشنا گردیده و در برنامه های آن شرکت می کند، احساس می کنم اتفاق تازه ای رقم می خورد.
معاونت سیمای خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود، به ساخت برنامه هایی موفق در حوزه نوجوانان و جوانان توسط شبکه استانی سیمای خراسان رضوی با توجه به نیاز و دغدغه روز این قشر اشاره نموده و گفت : ما در بخش های مختلف تولید، نیازمند محتوای تخصصی معرفتی و تربیتی هستیم که در این خصوص می توانیم با همکاری مجموعه هایی نظیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی که متولی کار تربیتی هستند، بیش از گذشته موفق عمل کنیم.
پوشش خبری بهتر برنامه های اتحادیه و انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، مشارکت اتحادیه در ساخت برنامه های تولید مرکز صدا و سیمای استان در حوزه نوجوانان و جوانان، معرفی دانش آموزان نخبه و توانمند در حوزه رسانه به صداو سیمای استان توسط اتحادیه از مهمترین مصوبات این جلسه می باشد.
شایان ذکر است، آقایان حجت صالحی( قائم مقام اتحادیه و مدیرعامل اردوگاه اردوبهشت)، مهدی صالحی(مدیر روابط عمومی اتحادیه استان) و سینا واحدی(معاون برادران اتحادیه مشهد)، مسئول اتحادیه استان را در این جلسه همراهی نمودند.

۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۰۱۲۱۵ ۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۰۱۱۰۷ ۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۰۱۱۱۱
۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۰۱۱۵۳
۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۰۱۰۴۵

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای