۱۸
دی

قرائت بیانیه مراسم ۹ دی جنبش دانش آموزی توسط انجمنی های گناباد

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان گناباد، به مناسبت سالروز یوم الله ۹ دی، متن بیانیه جنبش دانش آموزی گناباد در گرامیداشت این روز توسط دانش آموز انجمنی در محل مصلای امام خمینی قرائت گردید.
انجام تبلیغات محیطی توسط اعضای انجمن های اسلامی در گرامیداشت یوم الله نهم دی در محل برگزاری مراسم، مسجد جامع و مصلای نماز جمعه، از دیگر کارهای انجام شده توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گناباد می باشد.
متن بیانیه قرائت شده به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

آن کسانی که خیال می‌کنند می‌توانند میان نظام و میان مردم جدایی بیندازند، ببینند و بفهمند که این نظام، نظام خود مردم است، مال مردم است. امتیاز نظام ما به این است که متعلق به مردم است. دشمنان ما این را بفهمند که ملت ما ملت بیداری است، ملت هشیاری است. (( حضرت امام خامنه ای ))
روز نهم دی ماه حماسه بی سابقه و پرشکوهی رقم خورد که خواب را از چشم گستاخان فتنه گر گرفت و همچون پتکی مرگبار، بر سر فتنه فرود آمد و آن را ضربه مغزی کرد. همه مردم به عشق ولایت فقیه و رهبری بدون در نظر گرفتن عقاید سیاسی و حزبی در حماسه با شکوه ۹ دی شرکت کرده بودند.مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹ دی۸۸ با حضور چشمگیرخود،بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران به ثبت رسید.مردم انقلابی کشورمان با شعارهایی نظیر «اینهمه لشکرآمده،به عشق رهبرآمده»،«مرگ بر ضد ولایت فقیه»،«خامنه ای خمینی دیگر است،ولایتش ولایت حیدر است»،« وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد،ارتش عالم نتواند که جوابم دهد»،این حماسه پرشور را تاریخی کردند.
آری ملت ایران آن خاطرات تلخ و شیرین و خیانت های سران فتنه و حامیان مغرض آن ها را هرگز از یاد نخواهد برد. همان سران فتنه ای که هنوز نیز به رای ملت تمکین نمی کنند و در توهمات خود سیر می نمایند. همان هایی که با خودخواهی خود فشار و تحریم های اقتصادی و سیاسی گسترده ای بر این ملت تحمیل نمودند و دشمنان قسم خورده ی مردم را امیدوار به براندازی نظام کردند
از یاد نخواهیم برد :
هتک حرمت عاشورا و پرچم عزای امام حسین علیه السلام را
به آتش کشیدن مساجد و حمله به نماز گزاران را
جسارت و بی احترامی به تمثال حضرت امام رضوان الله تعالی علیه را
شعار های علیه رهبریو اصل مترقی ولایت فقیه را
خطبه اشکبار رهبر مان و خون دل خوردن آقایمان را
دروغ بزرگ تقلب و تهمت های ناروا به نظام را
قانون شکنی مدعیان قانون مداری را
سکوت برخی بزرگان وخیانت خواص را
تحمیل خسارت های اقتصادی و سیاسی به کشور را
تخریب حماسه ۸۵ درصدی مردم در انتخابات را
امیدوار کردن آمریکا و اسرائیل و حمایت صریح آنان از فتنه گران را
ظلم به مردم مظلوم دنیا و خدمت به اسرائیل با شعار نه غزه نه لبنان را
مردود شدن سکوت خواص و کمک آنها به فتنه گران را
فتنه گران بدانند پروژه براندازی نظام اسلامی به سرکردگی استکبار جهانی و در رأس آنها شیطان بزرگ آمریکا در جریان فتنه ۸۸ در حافظه تاریخی ملت ایران باقی مانده و هرگز فراموش نخواهد شد و ملت پاسخ دندان شکن به این اقدامات کور و پلیدانه آنان خواهند داد.بصیرت انقلابی حکم میکند که مردم و مسئولین به خدعه های دشمنان آگاه باشند.متأسفانه در چند سال اخیر هر از چند گاهی به بهانه های مختلف عوامل فتنه ننگین سال ۸۸ پا به عرصه حضور نهاده و خودنمایی می کنند و افرادی سعی در تطهیر و قبح زدایی از این جریان خیانت کار را دارند. عواملی که سابقه آن ها در مخالفت با نظام مقدس جمهوری اسلامی بر همگان واضح و مبرهن است. افرادی که در سال ۸۸ در نهایت وقاحت و بی شرمی نظام اسلامی را مورد هجمه قرار دادند و کشور را تا لبه ی پرتگاه پیش بردند و ضربات جبران ناپذیری بر پیکره نظام وارد آوردند اما باید بدانند به فرمایش مقام معظم رهبری گناه بزرگ فتنه گران در سال ۸۸ قابل اغماض نیست و عوامل فتنه، نه تنها مستحق آزادی و رفع حصر نیستند که اعمالشان مستوجب محاکمه جدی است و البته در دادگاه عدل الهی نیز باید پاسخگوی بغی در برابر حاکم اسلامی باشند.
ما دانش آموزان عضو تشکل انقلابی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان گناباد همراه با سایر تشکل های دانش آموزی که فرزندان معنوی حضرت روح الله و مقام معظم رهبری هستیم به عنوان زنده ترین نسل انقلاب ، مصصم تر از همیشه با پیدا کردن راه خود که همان دفاع از ولایت ، انقلاب و آرمان های متعالی آن است با افزایش بصیرت و آگاهی خود ، با اقتدا به رهبر عزیزمان خاطره ی ۹ دی سال ۸۸ را هر سال بازخوانی خواهیم کرد و میثاق نو با ایشان خواهیم بست و تا آخرین قطره ی خون از ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.

 

وَ قَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَکُونَ فِتْنَهٌ وَیَکُونَ الدِّینُ کُلُّهُ لِلّه
اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان گناباد – دیماه ۹۷

image_2019_1_7-0_56_21_991_qAS image_2019_1_7-0_56_40_822_kWZ
image_2019_1_7-0_57_19_341_t53
image_2019_1_7-0_57_28_929_Ico

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای