IMG_9638
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، نماینده اندیشمند رهبرمعظم انقلاب در اتحادیه کشور طی پیامی به گردهمایی سالانه و مراسم تحلیف مسئولین انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان‌ رضوی گفت: مسئولیت‌پذیری از مهمترین وظایف یک جوان مومن و انقلابی است و یکی از بهترین فرصت‌ها و ظرفیت‌ها در این عرصه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است.
حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی اکبری در پیامی که روز چهارشنبه ۴ مردادماه ۱۳۹۶ در گردهمایی سالانه و مراسم تحلیف مسئولین انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان‌ رضوی در مشهد قرائت شد افزود: انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان میراث ماندگار شهدای دانش‌آموز است.
وی این دانش‌آموزان را به خودسازی فکری و معنوی، تلاش جهادی در مسیر تحصیل علم و دانش، کوشش در فهم معارف انقلاب اسلامی، خدمت صادقانه به والدین و خانواده، مساعدت به معلمان و مربیان در مدرسه توصیه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری همچنین در ادامه پیام خود اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان را به مطالعه عمیق در رهنمودهای امام راحل(ره) و رهبر حکیم انقلاب و وصایای درس‌آموز شهیدان، نظم و انضباط تشکیلاتی، مجاهدت مومنانه در خدمت به محرومان و مستضعفان و گسترش حلقه یاران و همراهان انقلاب از میان همکلاسی‌ها و دوستان سفارش کرد.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

photo_2017-07-28_14-30-02

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای