۴
مهر

دومین دوره کارسوق مهندسی ژنتیک توسط موسسه آینده سازان برگزار می شود

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

9b7262f3-d16a-41db-bbfa-764a2452f372
دومین دوره کارسوق مهندسی ژنتیک، در راستای آشنایی دانش آموزان برگزیده با اهمیت زیست فناوری به همت اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان، ستاد توسعه زیست فناوری، موسسه علمی آینده سازان در حال برگزاری است.

آقای ارشاد استعدادی مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان گفت؛ دومین دوره کارسوق مهندسی ژنتیک، در راستای آشنایی دانش آموزان برگزیده با اهمیت و کاربردهای زیست فناوری و با مشارکت ستاد توسعه زیست فناوری، موسسه علمی آینده سازان و سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، در حال برگزاری است.
وی گفت: با توجه به اهمیت روزافزون زیست‌فناوری و جایگاه “مهندسی ژنتیک” در این حوزه، ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با همکاری مرکز خلاقیت موسسه علمی آینده‌سازان و مرکز استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، “کارسوق مهندسی ژنتیک” را ویژه دانش‌آموزان پایه هشتم و نهم مراکز سمپاد برگزار می‌کند. استعدادی افزود: دانش‌آموزان شرکت کننده در این کارسوق بعد از پشت سرگذاشتن یک دوره آموزشی غیرحضوری به طور عملی با روش‌های مختلف مورد نیاز مهندسی ژنتیک، در قالب چهار کارگاه مختلف، توسط دانش‌آموختگان برتر مراکز علمی معتبر کشور، آشنا می‌شوند.
در این دوره از کارسوق مهندسی ژنتیک  بیش از ۱۲۰۰ دانش آموز متوسطه اول از ۲۷ استان کشور شرکت نموده و در حال حاضر مشغول سپری نمودن دوره آموزشی غیرحضوری می باشند.
لازم به ذکر است آموزش های حضوری و عملی کارسوق طی آبان و آذر ماه و در ۶ قطب کشور (تبریز، تهران، سمنان، شیراز، کرمانشاه و یزد) برگزار خواهد شد.

این پست بدون دیدگاه

ارسال یک پاسخ


سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای