۲
اسفند

“آزمون برخط” ویژه دانش آموزان انجمن های اسلامی سراسر کشور

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

45d65a0b-a4c3-459a-9a27-45e2d580181b-1

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، ارشاد استعدادی مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان از آزمون برخط (آنلاین) ویژه دانش آموزان انجمن های اسلامی دانش آموزان خبر داد.
مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان با اشاره به برگزاری آزمون برخط (آنلاین)  ویژه دانش آموزان  انجمن های اسلامی سراسرکشور گفت: به همت موسسه علمی آینده‌سازان وابسته به اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، آزمون برخط (آنلاین) جهت تقویت بنیه درسی دانش آموزان به صورت رایگان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
استعدادی با اشاره به اهداف این آزمون خاطر نشان کرد: این آزمون با هدف جمع‌بندی و مرور دروس نیم‌سال اول می باشد و دانش‌آموزان پایه های تحصیلی هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم در شاخه نظری امکان ثبت نام و شرکت در این آزمون را دارند.
وی گفت:این آزمون به صورت هماهنگ روز پنجشنبه شانزدهم اسفند ازساعت ۱۰ صبح الی ۱۶ عصر به صورت همزمان در ۳۲ استان، برگزار می‌شود.
مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان گفت: ثبت نام این آزمون از ۲۳ بهمن لغایت ۱۰ اسفند به صورت آنلاین از طریق سایت ayandehsazan.org  امکان پذیر می باشد.
لازم به ذکر است علاقه‌مندان پس از برگزاری آزمون برای دریافت کارنامه و اطلاع از وضعیت تحصیلی دانش‌آموز در سطح کشوری می‌توانند به سایت موسسه علمی آینده‌سازان به نشانی http://ayandehsazan.org/ مراجعه کنند.

این پست بدون دیدگاه

ارسال یک پاسخ


سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای