۱۱
آبان

بیانیه اعضای جنبش دانش‌آموزی خراسان رضوی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان


به گزارش روابط عمومی روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، اعضای جنبش دانش آموزی اتحادیه استان به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، بیانیه ای را صادر نموده که متن آن به شرح ذیل اعلام می گردد :

 

اعوذ بالله من الشيطان الرجيم
بسم الله الرحمن الرحيم

«الَّذینَ آمَنُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الَّذینَ کَفَرُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ الطَّاغُوتِ فَقاتِلُوا أَوْلِیاءَ الشَّیطانِ إِنَّ کَیدَ الشَّیطانِ کانَ ضَعیفاً» (آیه ۷۶ سوره نساء)
“اهل ایمان در راه خدا، و کافران در راه طاغوت جهاد می‌کنند، پس شما مؤمنان با دوستان شیطان بجنگید که مکر و سیاست شیطان بسیار سست و ضعیف است.”برسد به گوش همه مستکبران، مستبدان و استعمارگران عالم ؛ به ویژه اسرائیل خبیث و سگ قلاده به گردنش آمریکای کثیف:
در تاریخ پر ستاره انقلاب عزیزمان، از روزهای پر تلاطم سال های ۴۲ و ۴۳ و لحظات شیرین پیروزی انقلاب در بهمن ۵۷ تا فتح خرمشهر در سوم خرداد ماه ۶۱ ؛ ستارگانی از جنس تاریخ می درخشند که درون خود کتابخانه ای از زندگانی انسان هایی شجاع، دلیر و وطن پرست دارند که تاریخ سازان تقویم انقلابند. در این اثنی، ستاره ای برای نوجوانان، پر رنگ تر می‌درخشد ؛ با آرمانی استکبار ستیزه جویانه و با نامی نام آور
۱۳ آبان! روزی که من و دوستان دانش آموزم را به یاد کینه توزی و ستیزه جویی می اندازد ؛ کینه ای نسبت به طاغوت و در ستیزه بودن با اهل استکبار ؛ اهل استکبار استعمارگری مانند آل سقوط ظالم که همچون حیوانی خونخوار، خون کودکان یمنی را میمکد و میبلعد! طاغوتیانی مانند دولت های میانمار و هند که کوچکترین توجهی به مسلمان کشی در میانمار و کشمیر ندارند! ددمنشانی به سان اسرائیل خبیث که کماکان غاصبان زندگی و سرزمین مجاهدان فلسطینی اند! و در نهایت، یزید صفتاني چون آمریکای مستکبر که با آن خبیث جمهور مشعوف الحالش، ریشه و پایه‌ی تمام ستم ها در دنیا است…
ما اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی در چهلمین سالگرد تأسیس نهاد مقدس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان که با دستور تاریخی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در ۱۳ آبان ۵۸ متولد شد و در روز تسخیر لانه کاهی جاسوسی آمریکا، ضمن گرامیداشت این روز، با نثار درود و سلام به ارواح پاک و مطهر شهدا و امام راحل و تجدید پیمان با آرمان ها و اندیشه های انقلاب اسلامی و پیر خمین، اعلام می داریم :
۱ – روزگارانی، نوجوانانی هم سن و سال خود، جانشان را تقدیم ساحت مقدس امام زمان (عج) و انقلاب کردند تا امروز، ما در امنیت کامل زیر سایه ناتمام نظام اسلامی تحصیل و تهذیب کنیم ؛ ما با تمام وجود سعی می کنیم با قدم گذاشتن در مسیر آرمان ها و اهداف ایشان ادامه دهنده ی راه پر خیر و برکتشان باشیم و تلاش کنیم در هیچ زمان نامشان را از یاد نبریم و نه تنها کوچه هایمان، بلکه دلهایمان را هم به نام ایشان بزنیم.
۲- در پیاده روی اربعين – یک برنامه خود جوش سیاسی-مذهبی – برای این با یکدیگر هم قدم شدیم تا به گوش تمامی جهانیان علی الخصوص دشمنان دین و کشورمان برسانیم و یادآور شویم، وحدتی که در میان مان ایجاد شده است و ما را در یک مسیر قرار داده، نه سست است و نه بی پایه؛ کوهی است که هیچگاه فرو نمیریزد، کوهی از عشق حسین سرور آزادگان که قاسم ها و اکبر ها را پرورش داده است. ما نیز عهد میبندیم در مکتب حسینی، قاسمان و اکبران ولی زمان خود باشیم. و اما امروز نیز هم قدم شدیم برای اعلام وحدتی جاودان و شکست ناپذیر! حاضر شدیم تا گام برداریم در مسیر گام دوم انقلاب ؛ امروز یوم اللهیست برای حضور دهه هشتادی ها در صحنه انقلاب و سیلی محکمی بر صورت هر کس که ادعا میکند: “جوانان امروز انقلابی نیستند. ” حاضر شدیم تا ندای “هل من ناصر” رهبرمان را لبیک گوییم و فریاد بزنیم: ” جان فدایتان هستیم. “آماده ايم تا فرموده خودتان را جامه عمل بپوشانیم ؛ آنجا که فرمودید: ” اقدام انقلابی، جزء سرفصل هایی است که جوان های ما باید به یاد داشته باشند.”
۳- در برهه ای از تاریخ و زمانه که فتنه های دشمن دیرینه ی مان به اوج خود و به کشورهای دوست و همسایه ای چون عراق و لبنان رسیده است و تحریم های اقتصادی دیگر آخرین نفس های خود را می کشند، ما افسران جوان جنگ نرم با نوای “هیهات منّا الذلّه ” اعلام می داریم: ای یزیدیان زمانه! دیگر روزگار انزوای شما فرارسیده است و همانطور که تا به حال نتوانستید هیچ غلطی بکنید، تا به ابد هم توانایی ایستادن در مقابل نظام جمهوری اسلامی را – چه در عرصه جنگ نرم و چه در عرصه جنگ سخت – نخواهید داشت، چراکه فهمیده های زمانه، نسل چهارم انقلاب، بیشتر از هر زمان دیگر، جان فدا و جان بر کف، در سپاه فدائیان ولی امر حضور دارند و با شوق و ایمان استوار، “مرگ بر آمریکا ” گویان، آماده نبرد با اهريمنان اند.
۴- مقام معظم رهبری: “یکی از راه های مقاوم کردن کشور عبارت است از حرکت علمی که نبايد متوقف شود و نباید شتاب آن کاهش پیدا کند. ”
با توکل بر خداوند متعال و با روحیه خودباوري،عهد میبندیم در عرصه های علمی و آموزشی، تلاش کنیم برای فتح قلل افتخار و پرچم کشور عزیزمان را در زمینه های علم و فناوری تا همیشه بالا نگاه داریم و می گوییم ایستاده ایم تا اوج افتخار. ” و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبون ”

و السلام علیکم و رحمه الله
اعضای جنبش دانش آموزی خراسان رضوی آبان ماه ۱۳۹۸

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای