۱۹
آبان

برگزاری اردوی آموزشی- تشکیلاتی طلایه داران فردا ویژه قطب شهرستان سبزوار

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان سبزوار، اردوی آموزشی- تشکیلاتی طلایه داران۲ با هدف آموزش هیات مرکزی انجمن های اسلامی مدارس و با حضور ۲۰۰ نفر از اعضای انجمن های اسلامی قطب سبزوار (شهرستانهای سبزوار، داورزن، ششتمد، جوین و جغتای) در آموزشگاه کاشفی سبزوار به تفکیک خواهران و برادران برگزار گردید.
در بخش خواهران که با حضور خانم ملکی ( معاون سابق اتحادیه کشور) و خانم تکلو ( معاون خواهران اتحادیه استان) برگزار گردید، ضمن مرور ارکان طرح تعالی دختران، کارگاه های تشکیلاتی اختصاصی هر واحد برگزار گردید.
در بخش برادران نیز این برنامه با سخنرانی آقای هروی (سرپرست اتحادیه استان) در مراسم افتتاحیه آغاز گردیده و سپس دانش آموزان به تفکیک مقطع و واحد، مباحثی چون فعالسازی قلب و مغز انجمن مدرسه ( هیات انصارالمهدی (عج) و جلسه هیات مرکزی)، مدیریت مالی برنامه ها و تبلیغات پارتیزانی را بصورت مباحثه و کارگاهی با کمک مربیان استان و شهرستان ( آقایان درودی و جلینی) مرور نموده و در پایان جلسه، هیات مرکزی هر انجمن تشکیل و صورتجلسه آن با موضوع برنامه های آذرماه انجمن مدرسه تکمیل گردید.
بعد از پایان برنامه های آموزشی و برگزاری نمازجماعت ظهر و عصر، دانش آموزان از اکران فیلم « منطقه پرواز ممنوع» در محل سینمای شهر سبزوار بهره مند گردیدند و پوستر تبلیغی این برنامه که توسط دفتر مرکزی ارسال شده بود بین دانش آموزان حاضر توزیع گردید.
لازم یه ذکر استان در حاشیه این دیدار مراسم معارفه رسمی آقای حسن مریدیان به عنوان مسئول اتحادیه شهرستان سبزوار و مدیریت این قطب در دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.

 

 

 

 

این پست 1 دیدگاه

  1. مهدی گفت:

    برادرا پس کجان؟

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای