۲۳
آبان

برگزاری همایش «وحدت ماندگار» به همت اتحادیه خواف

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان خواف، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) و همچنین چهل سالگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، همایش بزرگ «وحدت ماندگار» با حضور ۳۰۰ نفر از اعضای انجمن های اسلامی و مسئولین شهری و استانی و با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اداره تبلیغات اسلامی، اداره آموزش و پرورش و فرمانداری در سالن همایش شهید مدرس(ره) شهرستان خواف برگزار شد.
در این همایش حجت الاسلام صاحب قرانی (مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی) به عنوان سخنران اصلی به ایراد سخن پرداخت.
آقای سنجرانی (فرماندار خواف) نیز ضمن حضور در این همایش، گفت : اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یک تشکل وحدت آفرین و مردمی است. این تشکل یکی از مجموعه های بسیار ارزشمند و اثر بخش است که فعالیت های آن قابل تقدیر است و انتظار می رود آموزش و پرورش بعنوان دستگاه متولی تعلیم وتربیت نگاه ویژه ای را به این مجموعه داشته باشد.
سرود دسته جمعی دانش آموزان انجمنی در وصف نبی مکرم اسلام و رونمایی از دو اثر گروه سرود ابناء الرسول خواف از دیگر برنامه های انجام شده در این همایش می باشد.
شایان ذکر است، آقایان صالحی (قائم مقام اتحادیه استان) و نداماتی (کارشناس فرهنگی) با حضور در شهرستان خواف، در این برنامه شرکت نمودند.

 

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای