به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، آقای هادی هروی(سرپرست اتحادیه استان) با حضور در دفتر خانم فاطمه رحمانی(نماینده منتخب مردم مشهد و کلات در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی) با وی دیدار نمود.
سرپرست اتحادیه خراسان رضوی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک مسئولیت جدید نماینده منتخب مردم مشهد و کلات در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، با بیان تاریخچه تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، زبده یابی، زبده پروری و کادرسازی برای نظام جمهوری اسلامی را از مأموریت های اصلی این نهاد مردمی و انقلابی دانست.
آقای هروی ضمن معرفی مدل برنامه ای و محتوایی فعالیت های اتحادیه، گزارش مختصری نیز از چگونگی کمیت و کیفیت انجمن های اسلامی دانش آموزان در استان ارائه نمود.
خانم رحمانی ضمن تشکر از ارائه گزارش فعالیت های اتحادیه، حضور اعضایی با باورهای مذهبی و روحیات انقلابی، خلاق و متفکر را از ویژگی های این تشکل دانش آموزی دانسته و گفت : اداری شدن برای جمع های داوطلبانه و مردمی باعث آفت آن می شود و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی توانسته است با طراحی و اجرای تفکر پایین به بالا، ضمن حفظ انسجام، باعث رشد و اثرگذاری اعضای خود بر جامعه و عموم دانش آموزان گردد.
در پایان این جلسه، نامه رسمی تبریک دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به خانم رحمانی (نماینده منتخب مردم مشهد و کلات در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی) تقدیم ایشان گردید.
شایان ذکر است آقای نداماتی (سرپرست معاونت برادران اتحادیه استان) نیز ضمن حضور در این جلسه با بیان گزارش فعالیت های مجازی دانش آموزی در ایام بیماری کرونا ، از طراحی و اجرای برنامه های مسابقه گام دوم انقلاب، تدبر در قرآن، رزمایش همدلی و همچنین پویش ماه من، همکلاسی من در این ایام نام برد.

 

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای