۳۱
اردیبهشت

بیانیه اعضای قرارگاه استانی اتحادیه خراسان رضوی در آستانه روز جهانی قدس

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، اعضای قرارگاه استانی اتحادیه استان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر نموده که متن آن به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم
سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلًا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ لِنُرِيَهُ مِنْ آيَاتِنَا ۚ إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْبَصِيرُ.

سوره مبارکه اسراءآیه ۱

پاک و منزه است خدایی که در (مبارک) شبی بنده خود (محمّد) را از مسجد حرام (مکّه معظّمه) به مسجد اقصایی که پیرامونش را مبارک و پر نعمت ساختیم سیر داد تا آیات و اسرار غیب خود را به او بنماییم که او (خدا) به حقیقت شنوا و بیناست.
روز قدس تجلی اراده ی ملت های مسلمان برای مقابله با ظلم و ستمگری و در راس آن ها مقابله با رژیم اشغالگر قدس است. در روز قدس ملت های مسلمان یکدل و یکصدا در کنار مردم مظلوم فلسطین قرار می گیرند و با هم نابودی رژیم اشغالگر قدس را از خدا می خواهند.
امسال دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا است، اما این باعث نمی شود که ما فراموش کنیم چگونه انگلیس خبیث در سال ۱۹۴۸ بذر یک رژیم منحوس را در سرزمین مقدس فلسطین پراکند و حال این ویروس تبدیل به غده ای سرطانی درمنطقه شده است، غده ای خطرناک که با شعار با شعار تصرف نیل تا فرات به صحنه آمده است و هر روز در بخشی از جهان اسلام فتنه انگیزی می کند.
هر جای دنیای اسلام که فتنه ای اتفاق می افتد، یک پای آن این ویروس متعفن است. برخی کشورهای ساده دل فکر میکردند با طرح دو دولت، می توانند در جوار این ویروس به آرامش برسند اما در یکسال اخیر، رئیس جمهور آمریکا با وسوسه های صهیونیست ها معامله قرن را مطرح کرد تا پرونده فلسطین را برای همیشه ببندد و با این کار، رویای این سازشکاران هم بر باد رفت و همه دنیا فهمید که این ویروس منحوس تا تصرف تمام سرزمین فلسطین دست از کار نخواهد کشید!
بنیانگذار این انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی(ره)؛ از روز اول خوی وحشیانه این صهیونیست ها را شناخته بود و تدبیر حکیمانه ایشان است که روز قدس به نماد مبارزه مسلمین با صهیونیسم جهانی تبدیل شده و محور همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم برای نابودی این رژیم منحوس شده است.
اینک در آستانه روز قدسی متفاوت قرار گرفته ایم. امسال متاسفانه شرایط حضور در راهپیمایی را نداریم اما این باعث نمی شود از آرمان عزیز و مقدس مان در راه مبارزه با این رژیم منحوس، دست بکشیم.
ما اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی یکدل و یکصدا اعلام می کنیم که:
۱- جهان اسلام عمق راهبردی این انقلاب اسلامی است و فلسطین قلب تپنده آن. ما همچون سردار سلیمانی عزیز تا جان در بدن داریم از آرمان های مردم فلسطین برای تشکیل کشوری از نهر تا بحر حمایت خواهیم کرد.
۲-کشور ما همواره پرچمدار حمایت واقعی از مبارزه مبارزات مردم فلسطینی و هر گروه آزادیخواهی است که مستقیما به جبهه صهیونیستی به مقابله برخیزد. ما دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی مجددا از مسئولان می خواهیم تا کرانه باختری را همانند نوار غزه مسلح نمایند تا روز شمار سقوط این غده سرطانی تسریع شود.
دانش آموزان عزیز فلسطینی! دل تمام آزادیخواهان جهان امسال هم در روز قدس برای شما می تپد. با اراده و محکم به مبارزات تان ادامه دهید که وعده الهی برای ارث رسیدن جهان به مستضعفان حق است و سستی خانه پوشالی و عنکبوتی صهیونیستها بیش از پیش نمودار شده است
مَثَلُ الَّذِينَ اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ كَمَثَلِ الْعَنكَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَيْتًاوَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُيُوتِ لَبَيْتُ الْعَنكَبُوتِ لَوْكَانُوايَعْلَمُونَ
« مثل حال آنان که خدا را فراموش کرده و غیر خدا را به دوستی و سرپرستی برگرفتند (در سستی و بی‌بنیادی) حکایت خانه‌ای است که عنکبوت بنیاد کند و اگر بدانند سست‌ترین بنا خانه عنکبوت است. »

 

اعضای قرارگاه استانی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای