۲۹
آبان

انجمن اسلامی تشکلی مطمئن و امین برای آموزش و پرورش و دانش آموزان است

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست مشترک با مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گفت : انجمن اسلامی تشکلی مطمئن و امین برای آموزش و پرورش و دانش آموزان است.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده با بیان اینکه نگاه آموزش و پرورش استان تقویت تشکل های دانش آموزی و ارتقاء مشارکت دانش آموزان در امر تعلیم و تربیت است گفت: انجمن اسلامی تشکلی مطمئن و امین برای آموزش و پرورش و دانش آموزان است.

وی با بیان اینکه در سند تحول بنیادین بر هویت اسلامی، ایرانی و انقلابی دانش آموز تاکیده شده است اظهار داشت: برای دستیابی به این هدف بایستی نشکل های دانش آموزی به این موضوع ورود جدی نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به شعار هر دانش آموز یک نقش و تاثیر این مهم بر پرورش دانش آموزانی مسئولیت پذیر و متعهد گفت: سهم دانش آموزان در اجرای برنامه های مدارس باید افزایش یابد.

خدابنده در پایان به اشاره به شرایط کرونایی موجود و مجازی شدن بسیاری از فعالیت های دستگاه تعلیم و تربیت گفت: شبکه شاد یک سامانه ایمن و دارای اینترنت پاک است و اگر محتوای الکترونیکی خوب و فاخری تولید شود می تواند سهم زیادی از مخاطبین را در این بستر به خود اختصاص دهد.

در ابتدای جلسه سید علیرضا امین یزدی، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی با اشاره به فعالیت اتحادیه انجمن های اسلامی در هزار آموزشگاه سراسر استان گفت: برنامه های این اتحادیه با توجه به شرایط کرونایی در بستر شبکه شاد پیگیری می شود برای مثال پنج هزار و ۵۰۰ دانش آموز سراسر استان در مسابقه اخیر پیامکی شرکت نمودند.

وی ضمن اعلام آمادگی برای مشارکت در تعلیم، تربیت و تحصیل دانش آموزان با استعداد مناطق کم برخوردار افزود: بسیاری از طرح های پرورشی و تربیتی نیز با در نظر گرفتن رفتارشناسی مخاطب در فضای مجازی اجرا می شود به عنوان مثال طرح زیارت نیابتی در پایان ماه صفر توسط دانش آموزان مشهدی عضو انجمن اسلامی نمونه خوبی از این دست فعالیت ها است.

این پست بدون دیدگاه