به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، آقای امین یزدی مسئول اتحادیه استان صبح امروز چهارشنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۹ به همراه جمعی از معاونین اتحادیه با حضور در شهرستان نیشابور در نشست مسئولین انجمن های اسلامی شهرستان شرکت نمود.
در ابتدای این نشست که با حضور مدیران اداره آموزش و پرورش نیشابور برگزار گردید، آقای حسینی مسئول اتحادیه نیشابور ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان در این برنامه، به ارائه گزارش مختصری از فعالیت های انجمن های اسلامی و اتحادیه شهرستان پرداخت.
در ادامه، آقای کلیدری مدیراداره آموزش و پرورش نیشابور ضمن تشکر ویژه و خداقوت به مسئولین اتحادیه به جهت انجام فعالیت های ارزنده فرهنگی و جریان ساز در سطح مدارس و شهرستان، بر ادامه فعالیت های بیشتر انجمن های اسلامی و همکاری بیش از پیش آموزش و پرورش با تشکل مردمی و انقلابی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تأکید کرد.
مهندس امین یزدی نیز با تشکر و قدردانی از مدیریت و معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش بابت همراهی همه جانبه و کمک به اتحادیه شهرستان، ضمن بیان نقش نوجوانان در جامعه و لزوم برنامه ریزی فرهنگی،علمی و اجتماعی برای آینده انقلاب اسلامی، بر خودسازی فردی و جمعی دانش آموزان مدارس تأکید نمود.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در ادامه سخنانش با تشریح بیانیه گام دوم انقلاب به‌ عنوان یک بیانیه راهبردی و استراتژیک که مسیرهای راهبردی حرکت انقلاب را برای همگان مشخص کرده است پرداخته و از نوجوانان و جوانان بالاخص اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان به عنوان پرچمداران این مسیر جهت فتح قله های عزت و استقلال کشور نام برد.

اهدای حکم مسئولین انجمن های اسلامی و اهدای جوایز به برندگان مسابقات ۱۳ آبان و ولادت پیامبراکرم(ص) و همچنین پرسش و پاسخ دختران انجمنی نیشابور بامسئول اتحادیه استان پیرامون فعالیت اثر گذار فرهنگی و رسانه ای در سطح مدارس، از دیگر برنامه های انجام شده در این نشست می باشد.

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای