۲۶
آذر

اعطای حکم سرپرستی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان خوشاب

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، آقای مهندس امین یزدی مسئول اتحادیه استان در ادامه سفر یکروزه خود به شهرستان های استان، با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان خوشاب، حکم مسئولیت آقای مصطفی طالبی را در حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان اعطا نمود.
به موجب این حکم آقای مصطفی طالبی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان خوشاب منصوب گردیده است.
در بخشی از متن حکم ایشان آمده است :
« نظر به اهميت توسعه کمی و کیفی  مجموعه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان در سطح شهرستان‌های استان در راستاي نيل به اهداف والاي پیش بینی شده، خصوصاً در زمينه زبده يابي و زبده پروري و همچنين ايجاد و تقويت جنبش دانش‌آموزي براي تحقق آرمان‌هاي انقلاب اسلامي؛  اینک که به فضل الهی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سطح شهرستان خوشاب راه اندازی شده و فعالیت دارد، با قدردانی از زحمات جناب آقای شهابی ؛ بدینوسیله جنابعالی که علاوه بر بهره مندی از تجربیات ارزشمند در حوزه‌های فرهنگی و تربیتی، از روابط عمومی بالا، دغدغه‌های انقلابی و توانمندی‌های لازم نیز برخوردار می‌باشید؛ با استعانت از پروردگار متعال و ياري حضرت ولي عصر(عجل ا… تعالي فرجه الشريف)؛ به عنوان سرپرست اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان شهرستان خوشاب به مدت یکسال منصوب مي‌شويد. »

شایان ذکر است،  شهرستان خوشاب با مركزيت شهر سلطان آباد با وسعت تقريبي ۱۷۸۶ كيلومترمربع در شمال شرقي شهرستان سبزوار قرار دارد كه شامل دو بخش مركزي و مشكان و پنج دهستان دره يام، رباط جز، سلطان آباد، طبس و مشكان است كه اين پنج دهستان در مجموع داراي ۷۳ روستا و جمعيتي بالغ بر ۴۰ هزارنفر مي باشد. اهالی این شهرستان شيعه مذهب مي باشند. شغل اكثر مردم دامداري و كشاورزي است. اين شهرستان از شمال به شهرستان اسفراين و از جنوب به شهرستان سبزوار از شرق به نيشابور و فيروزه و از غرب به شهرستان جوين محدود مي گردد. شهر سلطان آباد با جمعيتي در حدود ۵۵۰۰ نفر در سال ۱۳۷۹ تبديل به شهر و در سال ۱۳۸۹ به عنوان مركز شهرستان خوشاب از شهرستان سبزوار منفك شد.

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای