۲۷
آذر

اعطای حکم سرپرستی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان زبرخان

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، آقای مهندس امین یزدی مسئول اتحادیه استان در ادامه سفر خود به شهرستان های خراسان رضوی، با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان زبرخان، حکم مسئولیت آقای محمد درودی را در حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان اعطا نمود.
به موجب این حکم آقای محمد درودی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان زبرخان منصوب گردیده است.
در بخشی از متن حکم ایشان آمده است :
« نظر به اهميت توسعه کمی و کیفی  مجموعه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان در سطح شهرستان‌های استان در راستاي نيل به اهداف والاي پیش بینی شده، خصوصاً در زمينه زبده يابي و زبده پروري و همچنين ايجاد و تقويت جنبش دانش‌آموزي براي تحقق آرمان‌هاي انقلاب اسلامي؛  اینک که به فضل الهی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سطح شهرستان زبرخان راه اندازی شده و فعالیت دارد، با قدردانی از زحمات جناب آقای جواد درودی؛ بدینوسیله جنابعالی که علاوه بر بهره مندی از تجربیات ارزشمند در حوزه‌های فرهنگی و تربیتی، از روابط عمومی بالا، دغدغه‌های انقلابی و توانمندی‌های لازم نیز برخوردار می‌باشید؛ با استعانت از پروردگار متعال و ياري حضرت ولي عصر(عجل ا… تعالي فرجه الشريف)؛ به عنوان سرپرست اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان شهرستان زبرخان به مدت یکسال منصوب مي‌شويد. »

شایان ذکر است،شهرستان زبرخان در دامنه جنوبی رشته کوه های بینالود  واقع شده است. این شهرستان از شمال به شهرستان بینالود و شهرستان گلبهار،از شرق به بخش احمدآباد شهرستان مشهد، از جنوب به بخش کدکن شهرستان تربت حیدریه و از غرب به بخش‌های مرکزی و میان جلگه شهرستان نیشابور محدود می شود. این شهرستان با وسعتی حدود ۱۱۰۲ کیلومتر مربع و حدود ۱ درصد از مساحت استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داده است.

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای