به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، باتوجه به نزدیکی ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح آموزشی «شهید فخری زاده» ویژه دانش آموزان پسر مدارس متوسطه دوم مشهد آغاز به کار کرد.
این طرح آموزشی که در مرحله مصاحبه و گزینش می باشد، با هدف ایجاد عدالت آموزشی و برای بهره مندی و دسترسی آسان و بدون هزینه دانش آموزان مستعد علمی و اخلاقی از خدمات آموزشی سطح بالا به همت معاونت برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مشهد طراحی گردیده  و در حال اجرا می باشد.
مراحل انجام مصاحبه این طرح در سه مرحله انجام می پذیرد که در مرحله اول دانش آموز به همراه خانواده خود با حضور در محل مصاحبه به تکمیل فرم هایی با محتوای اطلاعات فردی، مقام های پژوهشی و فرهنگی، رتبه های آموزشی و همچنین استعداد های خاص دانش آموزان در حوزه های مختلف پرداخته و در مرحله دوم  والدین جهت کسب اطلاعات بیشتر از طرح و بررسی وضعیت خانواده به اتاق «مصاحبه خانواده» مراجعه نموده و با کارشناس مربوطه به گفتگو می پردازند. در مرحله نهایی (مرحله سوم) دانش آموز با حضور در اتاق «مصاحبه دانش آموز» به سوال هایی همچون استعداد های شخصی تا ویژگی های افراد مرتبط با آنها پاسخ می دهد.
شایان ذکر است، پس از ارزیابی و بررسی های لازم توسط کارشناسان و متخصصان امر آموزش، دانش آموز مستعد پذیرش شده می تواند جهت استفاده از امکانات علمی-درسی نظیر کلاس های خصوصی با تدریس اساتید مجرب، سالن مطالعه و … به مراکز مربوطه مراجعه نموده و از خدمات آموزشی ویژه به صورت رایگان استفاده نماید.

 

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای