۱۹
بهمن

برگزاری «مراسم جشن» و «افتتاحیه نمایشگاه مدرسه انقلاب» مه ولات

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، مراسم جشن انقلاب و افتتاحیه نمایشگاه مدرسه انقلاب شهرستان مه ولات با حضور جمعی از اعضای انجمن های اسلامی مدارس و مسئولین شهری و استانی برگزار گردید.

در این برنامه سید علیرضا امین یزدی(مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی) ضمن بیان مطالبی درخصوص چگونگی تعالی و پیشرفت خودسازی فردی و دگرسازی دانش آموزان توسط مسئولین انجمن های اسلامی مدارس، از ایشان به عنوان افسران جنگ نرم  یاد نموده و گفت : افسران جنگ نرم هم باید به نیروهای خودی فکر کنند و باعث رشد و تعالی نیروهای خودی بشوند و هم از دشمنان غافل نشده و برای مقابله با آنها برنامه ریزی و تلاش نمایند.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، در ادامه سخنان خود ضمن قدردانی از دانش آموزان و مسئولین در برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب، از تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان موضوع محوری این نمایشگاه ها یاد نموده و افزود : ایجاد آمادگی مسئولین انجمن های اسلامی جهت حضور در میادین بزرگ برای پرچمداری آینده انقلاب اسلامی با کسب علم، دانش، تقوا و خودسازی فردی و جمعی میسر خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسلامی (امام جمعه شهرستان مه ولات) نیز با حضور در این برنامه، با اشاره به دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی و تأکید بر اینکه انسان ها در طول زندگی خود باید با عزت نفس زندگی کرده و کرامت انسانی خود را حفظ نمایند،اظهار کرد : مردم ایران در زمان پهلوی زیر بارظلم نرفتند و با اقتدا با حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و رهبری امام خمینی (ره)  مقابل ظلم ستم شاهی ایستاده و عزت نفس خود را لکه دار نکردند.

دکتر صداقتی (مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مه ولات) نیز ضمن خداقوت به اعضا و مسئولین انجمن های اسلامی در برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب، ایجاد آمادگی نوجوانان و جوانان برای آینده انقلاب اسلامی را ضروری دانسته و گفت : مسئولین انجمن های اسلامی  گوش به فرمان رهبر انقلاب و با فعالیت های اثرگذار خود در مدارس، ادامه راه شهدا و انقلاب اسلامی را خواهند پیمود.
وی افزود : باور پذیری که خود نتیجه رسیدن به موفقیت خواهد بود از شاخصه جوان انقلابی و مومن است که این فضیلت در اعضای انجمن های اسلامی قابل مشاهده است.

در پایان این مراسم، مسئولین از نمایشگاه مدرسه انقلاب اتحادیه مه لات بازدید نموده و در جریان چگونگی فعالیت های اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان قرار گرفتند.
شایان ذکر است معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده بسیج دانش آموزی مه ولات نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای