۲۷
بهمن

برگزاری نمایشگاه شهری «مدرسه انقلاب» در حرم مطهر رضوی

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایشگاه شهری مدرسه انقلاب به میزبانی پسران عضو انجمن های اسلامی دانش آموزان مشهد و همراهی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به مدت ۳ روز  در حرم مطهر امام رضا علیه السلام  و با حضور اقشار مختلف مردم ، زائرین و مجاورین رضوی برگزار گردید.
انجمنی های مشهد در غرفه های این نمایشگاه که با محوریت «تاریخ معاصر قبل از پیروزی انقلاب اسلامی» و «روایت دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی» برگزار گردیده بود به روایتگری پرداختند.
صف به صف قاسم ها پی خونخواهی تو (روایت خاطرات شیرین و ناب از زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی)، دشمن را بشناسیم (با بررسی موضوع خیانت حکومت پهلوی به کشور و وابستگی ایران در آن دوران)، علم و عملت زمین نماند (با نگاهی به دستاوردهای علمی و نظامی ایران) از عناوین و مطالب مطرح شده در غرفه های این نمایشگاه می باشد.
شایان ذکر است، امسال نهمین دوره جشنواره نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب در سراسر کشور با موضوع محوری “گفتمان ایران قوی ناظر به بیانیه گام دوم” و با تاکید بر ماموریت اصلی “روایت” و تکیه بر عنصر مهارت، تولید و محتوا در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار گردید.

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای