به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، به مناسبت روز جهانی قدس مسئولین انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی بیانیه ای را صادر نموده که متن آن به شرح ذیل اعلام می گردد :

بسم الله الرحمن الرحیم
« یا ایها الذین آمنوا ، ان تنصرو الله ینصرکم و یثبت اقدامکم»     سوره مبارکه محمد (ص) آیه ۷

سلام و دورود بر مردم مقاوم ایران اسلامی و دانش آموزان عزیز

در آستانه یوم الله دیگری قرار گرفته ایم که یادگار و راهبرد رهبر کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) است.

امام عزیز راه نجات قدس شریف را در « وحدت امت اسلامی»  می دانستند و جملات راهبردی را در رابطه با آن بیان نمودند:

« اگر مسلمین مجتمع بودند ، هرکدام یک سطل آب به اسرائیل می ریختند، او را سیل می برد! »

راهبرد مهم « سطل آب » نیازمند یک برنامه عملیاتی بود که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مدل عملیاتی این راهبرد را چنین بیان فرمودند:

« جنگ ما جنگ عقیده است و جغرافیا و مرز نمی شناسد و باید در جنگ اعتقادی مان بسیج بزرگ سربازان اسلام را درجهان به راه بیاندازیم. »

تحقق این عملیات نیازمند مجاهدان جان برکف است که علم آن را سردار سلیمانی عزیز بلند کردند و مجاهدان بدون مرز سپاه قدس آن را در منطقه گسترش دادند و اینک لشگری از رزمندگان محور مقاومت شکل گرفته است؛ حزب الله لبنان، انصارالله یمن، حشدالشعبی عراق، فاطمیون افغانستان، دفاع وطنی سوریه، مجاهدان حماس و جهاد اسلامی و تک تک خمینی های تکثیر شده در جهان اسلام چون شیخ ابراهیم زکزاکی عزیز و مظلوم در نیجریه، شیخ عیسی قاسم در بحرین، شهید شیخ نمر در عربستان و …

اگر این روزها صهیونیستها به حمایت پنهان آل سعود دلخوش اند، رزمندگان انصارالله با موشک ها و پهبادهایشان آسمان این گاو شیرده منطقه را ناامن کرده اند و حتی برد موشکها و پهبادها شان را تا جنوب فلسطین اشغالی رسانده اند!

اینک بسیج بزرگ سربازان جهان اسلام در قالب فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان، حیدریون عراق و نیروهای دفاع وطنی سوریه منتظر فرمان نهایی هستند تا طومار صهیونیستها را درهم پیچند.

صهیونیستها هرکجای منطقه پاگذارند، منفورند همانطور که پایگاه شان در اربیل عراق توسط نیروهای مقاومت مردمی منهدم گردید و قرارداد « معامله قرن » آنها با خاندان « بن زائد» در امارات و خاندان « آل خلیفه» در بحرین نتوانست امنیت آنها را در منطقه تامین کند و هرچند وقت یکبار صدای انفجار کشتی های آنها به گوش می رسد.

سال ۱۳۹۴ رهبر حکیم انقلاب فرمودند: « رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید » و اینک آثار سقوط این غده سرطانی قابل مشاهده است.

فروپاشی درونی صهیونیستها از برگزاری ۴ انتخابات نافرجام در کمتر از دوسال و عدم تشکیل دولت دائمی مشهود است و گنبد بظاهر آهنین اما پفکی شان با نفوذ یک موشک مثلا سرگردان به چالش کشیده شده است و مجاهدان سایبری جهان اسلام هر از چندگاهی انفجاراتی را بر تاسیسات این رژیم تحمیل می کنند.

شمشیری از شمال و جنوب، بر گردن این رژیم کودکش کش قرار گرفته است. از شمال موشک های نقطه زن حزب الله لبنان آماده اولین خطای آنها هستند و در جنوب رزمندگان حماس و جهاد اسلامی هر روز موشکی را به سمت دریا شلیک می کنند تا آمادگی شان را به رخ آنها بکشند.

ما نوجوانان ایران اسلامی با تجربه دریافته ایم که هرکجا در مسیر راهبردهای رهبر عزیز انقلاب حرکت کرده ایم، پیروزی و نصرت از آن مسلمین بوده است و اینک آخرین راهبرد برای آزادی قدس شریف توسط ایشان  اعلام شده است و آن «اخراج نیروهای تروریست آمریکایی از منطقه» است.

رژیم جعلی صهیونیستی با حمایت های انگلیس خبیث در این منطقه جا خوش کرده و اینک با تنفس های مصنوعی  تروریست آمریکایی و کمک های بلاعوض این کشور زنده است که انشاالله آرمان آزادسازی قدس شریف با اخراج نیروهای آمریکایی محقق خواهد شد.

پیام ما به مردم عزیزمان و مجاهدان محور مقاومت همان وعده های دلگرم کننده حضرت حق است که در قرآن فرموده است:

« و من نصر الا من عند الله »      و « انتم الاعلون ان کنتم مومنین »

«پیروزی جز به دست خداوند نیست»    و  «شما برترید اگر مومن باشید»

در آستانه قرن جدید، شعارهای ما نوجوان محور مقاومت همان شعارهای ابتدای انقلاب است اما با راهبردهایی جدید!

ما شعار می دهیم:  « مرگ بر آمریکا»

و آن را در قالب اخراج  تروریست های آمریکایی از منطقه دنبال خواهیم کرد.

ما شعار می دهیم: « مرگ بر اسرائیل » و آن را با تقویت نیروهای محور مقاومت و بیداری ملت های مسلمان برای تشکیل بسیج بزرگ سربازان اسلام دنبال خواهیم کرد. انشاء الله آزادی سازی قدس شریف و خواندن نماز جماعت در آن مکان مقدس نزدیک خواهد بود با همت همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان.

 

                                                            مسئولین انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای