۱۲
بهمن

سامانه امین راه اندازی شد

نوشته شده توسط admin

رئیس دفترنماینده مقام‌معظم‌رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از راه‌اندازی سامانه «امین» خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفتر‌مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام و المسلمین نوری رئیس‌دفتر نماینده مقام‌معظم‌رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار کرد: این سامانه برای تسریع ارتباط اعضا، کادر و مربیان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان راه‌اندازی شده است تا بتوانند از طریق پیامک و همچنین ارسال پیغام صوتی و نامه الکترونیکی نظرات و پیشنهادات خود را به نماینده مقام‌معظم‌رهبری ارسال نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین نوری افزود: هدف از راه‌اندازی سامانه «امین» در نگاه اول تقویت ارتباط عاطفی و صمیمانه اعضای تشکل با نماینده رهبری است و به تعبیر دیگر امکان ابراز احساسات و عواطف پاک و زلال دانش‌آموزان نسبت به نماینده رهبری را فراهم می‌نماید و موارد ارسالی به صورت کاملاً شخصی مورد ملاحظه و مطالعه ایشان قرار می‌گیرد.

وی در ادامه گفت: دومین هدف این سامانه در راستای تحقق نقش هدایتی، نظارتی و حمایتی نماینده رهبری است که با ایجاد پل ارتباطی اعضای تشکل با ایشان امکان بیان مسائل مختلف از قبیل پیشنهادات، انتقادات و… را محقق می‌سازد و این دو هدف به عنوان اساسی‌ترین اهداف این سامانه درنظر گرفته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین نوری خاطرنشان کرد: سامانه امین مختص اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است که دانش‌آموزان و مربیان برادر و خواهر و کادر دفاتر استانی و شهرستانی و همچنین دوستان فارغ‌التحصیل اتحادیه نیز می‌توانند از این سامانه بهره‌مند شوند.

نکته قابل توجه و ملاحظه این می‌باشد که این سامانه فقط دریافت پیام‌ها و نامه‌ها را صورت خواهد داد و نباید انتظار پاسخگویی به تمامی درخواست‌ها و یا اینکه امکان ارتباط دو سویه را فراهم نماید لذا در حال حاضر سامانه فقط دریافت کننده پیام‌ها و نامه‌ها خواهد بود.

 

پیام، پیغام و پست الکترونیکی پل ارتباطی دانش‌آموزان با حجت الاسلام و المسلمین حاج‌علی‌اکبری

وی در خصوص ارتباط گرفتن با سامانه امین اظهار کرد: در سامانه امین ارسال پیامک کوتاه به شماره ۵۰۰۰۲۲۷۱۷۷ فراهم می‌باشد که در این بخش امکان دریافت پیام‌های کوتاه از انواع اپراتورها را امکان‌پذیر کرده است و فرد پس از ارسال پیام، اعلام وصول پیام خود را می‌تواند مشاهده کند. ارسال پیغام صوتی دومین امکان این سامانه می‌باشد که با شماره ۰۲۱۸۸۳۱۱۴۴۹ به صورت  شبانه‌روزی آماده دریافت و ضبط پیغام‌های صوتی اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان می‌باشد. سومین امکانی که در این سامانه مهیا شده است پست الکترونیکی به آدرس mj.hajaliakbari@chmail.ir   است که دانش‌آموزان نامه‌های‌ الکترونیکی را برای نماینده رهبری ارسال می‌نمایند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نوری گفت: تمام پیامک‌ها، پیغام‌های صوتی و نامه‌های الکترونیکی که تحویل سامانه شده در فرم‌های مخصوص به صورت هفتگی مورد ملاحظه و مطالعه نماینده مقام‌معظم‌رهبری قرار می‌گیرد.

رئیس دفترنماینده مقام‌معظم‌رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان پیرامون نحوه تبلیغات و اطلاع‌رسانی این سامانه بیان داشت: ضمن اعلام خبری از طریق پورتال آینده‌سازان، پوسترهای تبلیغاتی و کارت ویزیت دانش‌آموزان و مربیان برای دفاتر استانی تهیه و ارسال خواهد شد همچنین از امکان تبلیغات در نشریه آینده‌سازان، نشریه راهنما و سایت‌های استانی بهره خواهیم برد تا ان‌شاءالله اطلاع‌رسانی خوبی صورت گیرد.

این پست بدون دیدگاه

ارسال یک پاسخ


سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای