۱۸
آبان

کانال رسمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی راه اندازی شد

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، کانال رسمی جنبش دانش آموزی خراسان رضوی به آدرس https://telegram.me/jonbesh_ir افتتاح گردید.
photo_2016-11-05_22-25-33
این کانال با توجه به خطرات و آسیب های فضای مجازی و به جهت استفاده مطلوب از ظرفیت ارتباطی، هماهنگی‌های تشکیلاتی و اطلاع‌رسانی برنامه ها ایجاد شده است.
بدیهی است حضور و فعالیت اتحادیه در نرم افزار پیام رسان تلگرام به معنای ترویج این شبکه پرآسیب اجتماعی، ترغیب دانش آموزان جهت استفاده از گوشیهای هوشمند و ورودشان به فضای مجازی نیست  و برای همگان مشخص است که خطرهای اینترنت کنترل نشده به مراتب از فواید آن بیشتر است.
لذا با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از نوجوانان و مخاطبان این تشکل دانش آموزی، هم اکنون در تلگرام حضور داشته و مورد هجوم محتواهای گوناگون مفید و مضر آن هستند،  عدم فعالیت و عدم تأمین محتوای مفید و خالی کردن این میدان توسط مجموعه های انقلابی، پاک کردن صورت مسئله بوده و چیزی از مضرات فضای مجازی نمی کاهد.
مجموعه ولایی و انقلابی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به خانواده های محترم تضمین خواهد داد که هرگز از سوی شبکه سرگروهی اتحادیه، دانش آموزانی که دارای گوشی های هوشمند نبوده و هنوز درگیر فضای مجازی نشده اند، ترغیب نخواهند شد به اینکه به سمت تهیه این ابزار ارتباطی بروند و یا به سوی اتصال به اینترنت! و فقط برای افرادی که پیش از این به هر دلیل در تلگرام حضور داشته اند، آشنایی با سواد رسانه ای و روشنگری درخصوص آسیبهای جبران ناپذیر اینترنتِ کنترل نشده دردستور کار مجموعه قرار خواهد گرفت. در ذیل ببه رخی از موضوعات کانال اشاره می گردد :

اخبار حوزه دانش آموزی و مورد نیاز دانش آموزان
انعکاس فعالیت های انجمن های اسلامی دانش آموزان در مدارس
بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با دانش آموزان، نوجوانان و جوانان
مطالب علمی و کمک درسی
برخی مهارت های کاربردی مورد نیاز دانش آموزان
طنر و سرگرمی
مطالب و محتوای چندرسانه ای مناسبتی
نکات اخلاقی و معرفتی
اطلاع رسانی ویژه برنامه های دانش آموزی
زندگینامه و نکاتی از زندگی شهدا به خصوص شهدای دانش آموز
پاسخگویی به برخی شبهات مطرح شده در بین دانش آموزان
و …

این پست بدون دیدگاه

ارسال یک پاسخ


سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای