۲۵
آذر

رویداد از ۲۰

نوشته شده توسط روابط عمومي اتحاديه استان

« از ۲۰ »

(ویژه پسران و دختران پایه ششم تا دوازدهم)

رویداد از۲۰ در بستر فضای مجازی طراحی شده و به‌گونه ای است که درآن فردی خیالی از سال ۱۴۲۰ به سال ۱۳۹۹ برمیگردد و هر هفته و در متن هر مسابقه با نوجوان همراهی می کند. او از حوادث و شرایط آینده آگاه بوده و قرار است در طول رویداد، نوجوان مخاطب را برای آینده ای روشن آماده کند.

سال ۱۴۲۰ زمانی است که طبق پیش بینی حکیمانه رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی)، اسرائیل وجود نخواهد داشت. در مرحله‌ای از رویداد، نمایی از آینده به نوجوان ارائه خواهد شد و او می بیند که در سال ۱۴۲۰ ایران تبدیل به یک آرمان شهر شده و قله‌های پیشرفت را طی کرده است. این مرحله فضای امیدواری و نگاه مثبت به آینده را در نوجوان تقویت می‌کند و او را ترغیب می کند که برای رسیدن به آن قله، نقش خود را بیابد و برای رسیدن به آن تلاش کند.  مخاطب در این برنامه در قالب مأموریت هایی جذاب مانند خلاصه‌کردن مطلب و پاسخ به سؤال‌ها، تولید نما آوا، تولید موشن‌گرافی، تولید فیلم کوتاه و کلیپ، عکاسی و … به تولید محتوا می پردازد.

پس از پایان هر مرحله، نوجوانان با توجه به امتیازی که کسب می‌کنند از ۱۴۲۰۰جایزه “خواندنی ، شنیدنی ، دیدنی” برخوردار می شوند که قابلیت خرید و استفاده از خدمات سایت‌های معتبر و جذاب مخصوص نوجوان را خواهد داشت. در مرحله آخر نیز، آثار به صورت کیفی بررسی و از طریق داوری تخصصی نمره‌گذاری خواهد شد و نهایتا ۱۴۲۰ اثر، برنده سه سطح جوایز شگفت انگیز نوجوان می‌شوند.

*زمان و مراحل اجرا :

– این رویداد در بازه زمانی ابتدای دی تا بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و مخاطبان آن نوجوانان ۱۲ تا ۱۷سال خواهند بود. مخاطب پس از ورود به سایت و ایجاد حساب کاربری به صورت هفتگی با ابعادی از شخصیت رهبر معظم انقلاب، در قالب تولیدات و محصولات فرهنگی آشنا خواهد شد.

– ارسال پيام به شناسه كاربري tashakol_Az_bist@ توسط مدیران محترم مدارس در پيام رسان ايتا جهت عضويت در كانال مديران مدارس رويداد “از۲۰”

– قراردادن طرح ها و تيزرهاي رويداد از كانال مديران مدارس در كانال هاي مدرسه و شبكه شاد

– اطلاع رساني در مورد محتوا و مدل مسابقه به والدين و تشويق به پيگيري جهت عضويت دانش آموزان

– انتشار پوستر و تیزر برنامه در گروه ها و کانال های شبکه شاد مدارس

– ارسال پيامك و ارتباط تلفني با دانش‌آموزان نخبه و برتر جهت دعوت به حضور در رويداد

– پيگيري تشكيل گروه در سايت به نام مدرسه و دريافت كد معرفي ( دستور العمل تشكيل گروه در كانال مديران مدرسه قرار داده خواهد شد)

– پيگيري ثبت نام دانش‌آموزان با كد معرفي دريافت شده در سايت www.az-bist.ir

– امکان بارگیری پوستر و تیزرهای برنامه از طریق سایت www.az-bist.ir مهیا می باشد.

جهت اطلاع بیشتر می توانید با دبيرخانه رويداد “از۲۰” با شماره تماس های ذيل تماس حاصل فرماييد.

 

 

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای