به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، جمعی از اعضای قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه مسئول اتحادیه استان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش، هفته بزرگداشت مقام معلم را به دکتر قاسمعلی خدابنده (مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی) تبریک گفته و هدیه ای به رسوم یادبود از طرف اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی به ایشان تقدیم شد.
مدیرکل آموزش و پرورش در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تسلیت شهادت حضرت علی (ع) و استاد مرتضی مطهری گفت: شهید مطهری یک معلم در تراز جمهوری اسلامی ایران بود.
وی با بیان اینکه اتحادیه انجمن های اسلامی یکی از تشکل های ریشه دار و اصیل است که در سطح مدارس استان خوش درخشیده است گفت: رویکرد دانش آموزان، خانواده ها و همکاران ما در مدارس عمدتا رویکردی آموزشی است، دانش آموزان باید در کنار آموزش به مسائل تربیتی و هویت بخشی اهتمام بورزند، هرچه میزان فعالیت تشکل های دانش آموزی در مدارس افزایش یابد، سطح نقش پذیری و مسئولیت پذیری دانش آموزان رشد خواهد یافت.
دکتر خدابنده با بیان اینکه اتحادیه انجمن های اسلامی در کنار مسائل آموزشی به امور پرورشی و تربیتی اهتمام ویژه ای دارد افزود : رسالت اصلی مربیان پرورشی در مدارس توجه به مسائل تربیتی و پرورشی دانش آموزان است.
در ابتدای جلسه سید علیرضا امین یزدی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان ضمن تبریک ایام هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: پاسداشت مقام معلم بخشی از رفتار اجتماعی اعضای انجمن اسلامی است که منبعث از اعتقادات آنها می باشد.

 

این پست بدون دیدگاه

سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای