به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، نشست مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستانها و مناطق خراسان رضوی در سالن همایش کانون فرهنگی-تربیتی فارابی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ مشهد مقدس برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه مسئولین اتحادیه شهرستانهای استان ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت ها و برنامه های اتحادیه و انجمن های اسلامی شهرستان خود، به بیان نکات و دغدغه هایی در حوزه های مختلف اجرایی، تشکیلاتی، نیروسازی و جریان‌سازی پرداخته و به سوالات ایشان توسط مهندس امین یزدی(مسئول اتحادیه خراسان رضوی) پاسخ داده شد.
در بخش دوم این نشست صمیمی، حسین تاریخی(دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور) با حضور در این برنامه به ایراد سخن پرداخته و عنوان داشت : اتحادیه خراسان رضوی از قدیمی ترین و باسابقه ترین اتحادیه های کشور می باشد که برخوردار از پیشکسوتان و مدیران پشتیبان و همراه است و توقع ما از اتحادیه خراسان رضوی بیشتر از دیگر استان هاست.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در ادامه سخنان خود با اشاره به آشنایی مسئولین اتحادیه شهرستانها با اهداف و مأموریت های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، گفت : فرصت گفتگو با شما عزیزان برای بنده غنیمت است؛ چراکه با توجه به نکات و نقطه نظرات شما، می توانیم هم بازخورد میدان و هم بازخورد صف را دریافت کرده و در تغییر سیاست ها بکار ببریم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از منظومه فکری-تربیتی اتحادیه به عنوان اصلی ترین پشتوانه محتوایی مربیان یاد نموده و افزود : نقطه مطلوب ما در پشتوانه محتوایی دانش آموز نیز زمانی اتفاق می افتد که تغییر تحولی در کف مدرسه احساس شود. شبکه پشتیبان باید کمک کنند تا بتوانیم مأموریت در مدرسه انجام دهیم؛ ولی جا پای دانش آموز نگذاریم.
پشتیبانی محتوایی از مسئولین اتحادیه شهرستانها، تمرکز پشتیبانی منابع از مراکز استان ها به شهرستانها، رصد وضعیت شهرستانها از طریق سامانه های شهید باقری و عقیق، حضور معنادار اتحادیه در فضای مجازی با عمق نفوذ بیشتر و معرفی برنامه های محوری کشوری اتحادیه نظیر : «مدرسه انقلاب، رسانش، ایدنو، طرح انسجام، طلایه داران، دخترماه، همکلاسی آسمانی و لشکر فرشتگان» از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست می باشد.
شایان ذکر است، در پایان برنامه به سوالات شرکت کنندگان توسط دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پاسخ داده شد.

 

این پست بدون دیدگاه

ارسال یک پاسخ


سايت اتحاديه شهرستان ها

چندرسانه ای